Prejsť na navigáciu

techológie používané v CHI produktoch

Profesionálna vlasová kozmetika CHI

(Cationic Hydratation Interlink) je dnes jednou z najrýchlejšie rozvíjajúcich sa profesionálnych značiek v oblasti priemyslu krásy.

CHI 44 Ceramic – všetky farby, zosvetľovače, stylingové produkty a nástroje obsahujú keramické súčasti CHI 44.

Far Infra Red – je produkovaná z CHI 44 Ceramic a v každom produkte a nástroji CHI poskytuje užívateľovi úžasný výkon. Produkty a nástroje CHI majú schopnosť preniknúť hlbšie do vlasu a tak ich výsledky hovoria sami za seba. Hraničná infračervená má v svetelnom spektre najdlhšiu frekvenciu a je ľudským okom neviditeľná. Infračervená frekvencia svetla môže preniknúť až 4cm pod pokožku rovnako ako aj dovnútra vlasu. Far Infra Red zohrieva svojim elektrickým nábojom vlas smerom zvnútra von a tak môže farba preniknúť hlbšie do vlasu. Far Infra Red zohrieva jednotlivé predmety (vlas/kefu), nielen vzduch okolo nich. Posledné štúdie dokonca ukazujú, že Infra Red má schopnosť zvýšiť cirkuláciu krvi a metabolizmu. Tiež nám môže pomôcť udržať si dobrý celkový zdravotný stav.

Negatívne iónové náboje – všetky sušiče CHI produkujú negatívne nabité ióny, ktoré rozptyľujú molekuly vody do mikro jemných čiastočiek zlepšujúcich rovnováhu vlhkosti vo vlase a ich lesk. Súčasne zamedzujú krepovaniu vlasov a pôsobia antistaticky.

Nízke elektromagnetické pole - EMF – Electro Magnetic Field) – bežné fény vyžarujú až do 20.000 mG (miligauss). Fény CHI vyžaruje maximálne 1,5 mG, čím poskytujú bezpečnejšie pracovné prostredie.

Bezamoniakové farby a zosvetľovače – všetky farby a zosvetľovače CHI sú 100% bez amoniaku – príjemná vôňa počas farbenia a podstatne lepšia kondícia vlasu po farbení. Teraz už aj bez PPD - oxidačného činidla, ktoré najčastejšie spôsobuje alergické reakcie. Farbiaci systém CHI je v súčasnosti na trhu jediným ionizačným farbiacim systémom bez amoniaku a PPD v permanentných farbách.

Nano striebro – značka CHI zakomponovala teraz túto priekopnícku technológiu do beauty priemyslu, aby sme mohli po prvýkrát používať nástroje, ktoré nielen prevyšujú tie ostatné ale navyše sa ešte aj samo sterilizujú a ničia baktérie.